Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Ürün kalitesinden ödün vermeyen

Çalışanlarına çağdaş ve profesyonel bir iş ortamı hazırlayan

Tüm değişimlere hızlı ve süratli uyum sağlayabilen

Önce sağlık ve kaliteli yaşam ilkelerini benimseyen

Sağlık sektöründe araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yaptığı yatırımlarla uzun süreli stratejilerini benimseyen, kurumsal bir firma olmaya önem vermektir.

VİZYONUMUZ

Etik çalışma ilkelerini benimseme

Çevreci ve bilinçli ekip ruhuna sahip olma

Yüksek kaliteli ürün yelpazesine sahip olma

Türk ilaç sektörünün lider kuruluşlarından biri olma vizyonumuzdur.


HAKKIMIZDA

Akyürek İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. 5 Kasım 2011 tarihinde kurulmuş bir ilaç üretim ve pazarlama şirketidir. Merkezi TÜRKİYE/Bursa ilinde bulunmaktadır. 2012 yılında ürün skalasını Otc, Fitoterapi, Kadın Doğum, Üroloji, Genel Cerrahi alanlarında genişleterek bu ürünlerin satışına ağırlık vermişdir.

Şirket merkezi ve saha teşkilatının katılımıyla sürdürülen proje ve eğitimlere ara vermeden devam eden Akyürek İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. sağlık sektöründe de hızla büyüyen bir ilaç şirketi olması bakımından sektörün güvenilir ve iş yapılabilir bir firma olma imajınıda kanıtlamış bulunmaktadır.

  Gururla ifade etmek isteriz ki; konusunda yetkin ve bilgi seviyesi yüksek olan profesyonel kadromuzla, tıbbi etik kurallar çerçevesinde, üstün gayret ve özveri ile çalışmakta olup siz değerli müşterilerimize uygun-en iyi bütçeler ile sunmak için gayret gösteriyoruz.

Akyürek İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti; ilaç sektörüne sunduğu geniş ürün skalası ile ağırlık verdiği branşlarda kullanılacak güvenilebilir, etkin ürünleri, uzun araştırma ve geliştirmeler sonucunda tıbbın hizmetine sunarak birçok endikasyonlar da ürünleri hekimlerin vazgeçilmez kalemi haline gelmiştir.